Hakkımda

1993 Antalya doğumluyum. 2012 yılında Levent Aydın Anadolu Lisesi’nden mezun oldum. Sonrasında Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazandım ve İstanbul’a yerleştim. 2017 yılında mezun oldum ve halihazırda çalıştığım NETAŞ firmasında Software Design Engineer pozisyonunda iş hayatına ilk adımımı attım.

Yazılım diline C++ ile başladım. Fakat bu dili daha çok üniversite hayatımda yaptığım dönemsel projelerde kullandım. Yazılım diline asıl ilgim ise Java ile başladı. Object-Oriented Programming yapısına hakim olup, bu alanda birkaç masaüstü uygulaması geliştirdim. Bunların başında Dx Ball ve Angry Birds tadında oyunlar yer alıyor.

İş hayatımda ise Java EE alanında kurumsal web uygulamaları üzerinde çalışıyorum. Güncel teknolojilerden SpringBoot, React.js, PostgreSQL ile bireysel çalışmalarımı sürdürüyorum.

C ve Sistem Programcıları Derneği’nden 3 adet sertifikaya sahibim.

Kendi alanımda uzmanlaşmak için 2019 Şubat itibariyle Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde yüksek lisansa başladım. NLP olarak adlandırdığımız “Doğal Dil İşleme” üzerinde yapay zeka ve derin öğrenme çalışması gerçekleştirdim.

Ayrıca detaylı özgeçmişe göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.